Kran filtrujący wodę dobre rozwiązanie czy zbędne?

 

Dużo mówi się o ekologii, dbaniu o naszą planetę. Oczywiście na pierwszy ogień zawsze wysuwa się zanieczyszczenie powietrza prze przemysł, piece węglowe i samochody. Jest to słuszne podejście, jednak zapominamy do tak prostych rozwiązaniach jak wyeliminowanie niepotrzebnie kupowanego (i w efekcie produkowanego) plastiku na butelki z wodą mineralną.

 

Kran z filtrem jest przyjazny dla środowiska. Nie ma już potrzeby kupowania zgrzewek wody do domu. Bateria może być jako osobny kranik tylko z wodą uzdatnianą lub bateria z wodą zwykłą oraz uzdatnianą w jednym. W dwóch przypadkach montaż nie jest skomplikowany i można to zrobić samemu z pomocą instrukcji dołączonej do opakowania. Woda nadaje się do picia i gotowania. Potrawy lepiej pachą, czajnik nie potrzebuje już tak częstego odkamieniania, a koszty są o wiele mniejsze niż przy zakupie wody w markecie.

 

W zależności od zużycia i marki wkład do filtracji wystarcza nam na pół roku do roku. Baterie są w nowoczesnej stylistyce ale stonowanej także możemy dopasować do naszej kuchni bez problemu.

 

Dlaczego warto założyć kran z filtrem?

19 marca 2020

Termo-Instalplast

 22 750 31 62

sklep@kotlownie.com

05-500 Chyliczki, Moniuszki 1

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!